Bitexen.com bedava coin

Merhaba arkadaşlar. Süper bir fırsat ve %100 güvenilir Türk sitesi veee onun coini, evet Türk coin adı exen ve kayıt olursan şuan için 100 EXEN bedava.

Projeyi ve Bitexen.com sitesi kurucularını ve destekçilerini kutluyorum.

Bitexen.com kimdir? Arkadaşlar site İTÜ Teknokent firmasıdır. Firma sadece bir exchange firması olmakla kalmayıp bunu bir üst kademeye taşıyarak kendi coinini de çıkarmıştır. Toplamda 15 Milyon EXEN coin olacaktır. ERC20 Token olarak Ethereum Blockchain’i üzerinde basılmaktadır ve tamamı Bitexen kullanıcılarına ÜCRETSİZ olarak dağıtılması için başlamıştır.

Bedava EXEN Coin Nasıl Alınır? Hesap Nasıl Onaylatılır?

Öncelikle buradan siteye girerek kayıt sayfasını açınız…

– Ayarlar kısmını tıklayınız.

– Sırası ile aşağıdaki adımları izleyiniz.

1- İlk önce cep telefonunuzu onaylatınız.

2- Kimlik onayı için : Nüfus cüzdanınızın ön yüzününü fotoğrafını çekerek siteye yükleyiniz. Yeni kimlik kartı ise sitedeki açıklamayı okuyunuz.

3- Adres onayı için : Son 3 ay içerisinde adınıza kayıtlı fatura vs.. fotoğrafını çekip yükleyebilirsiniz yok ise E-Devletten adres kayıt belgenizi indirip siteye yükleyiniz.

İşlemlerin tamamı bu kadardır arkadaşlar, white paper ı ve inografiği incelediğiniz de exen coini tam anlamı ile anlarsınız. Şimdi bedava exen coinlerinizi harcayın.

Dikkat!!! Girdiğiniz bilgiler %100 gerçek bilgileriniz olmak zorundadır. Finansal ve yasal işlemler olduğundan sahte hesaplara izin verilmez!!!

Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş